+48 12 422 09 70 sekretariat@jpiekar.pl ul. Rakowicka 93/5, Kraków

O nas

Kancelaria Adwokacka adwokata Jarosława Piekara zapewnia kompleksową pomoc prawną na terenie całej Polski, w pełnym zakresie: od dużych projektów inwestycyjnych po sprawy krótkoterminowe. Prowadzimy zarówno stałą obsługę prawną przedsiębiorców, jak i udzielamy jednostkowych porad prawnych. Reprezentujemy Klientów w sporach sądowych i negocjacjach. Oferujemy pomoc prawną także w językach obcych: angielskim i niemieckim.

Świadczymy pomoc prawną przekonani, że sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem, a nasz sukces – sukcesem naszych Klientów. Naszym celem nadrzędnym jest optymalna realizacja interesów Klienta w kontekście problemu prawnego, z jakim się do nas zwraca i celu, jaki pragnie osiągnąć.

Poszukując właściwego rozwiązania prawnego mamy na uwadze indywidualne potrzeby i oczekiwania Klienta na tle realiów, przy czym sugerujemy zawsze rozwiązania racjonalne i bezpieczne prawnie, a przy tym możliwie tanie i szybkie. Nie zadowala nas rozwiązanie partykularnego zagadnienia, lecz proponujemy rozwiązania o charakterze kompleksowym.

Historia Kancelarii

Kancelaria Adwokacka adwokata Jarosława Piekara działa nieprzerwanie od początku kwietnia 2006 roku. Od tego czasu prowadzimy stałą obsługę prawną szeregu podmiotów gospodarczych, pomogliśmy zrealizować kilka znaczących projektów inwestycyjnych, reprezentowaliśmy Klientów w dziesiątkach spraw sądowych, administracyjnych i sądowoadministracyjnych, sporządziliśmy wiele opinii prawnych oraz projektów dokumentów, a także udzielaliśmy jednorazowych porad prawnych.

Adwokat

Jarosław Piekar

Jarosław Piekar jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom magistra prawa uzyskał z wynikiem bardzo dobrym. Aplikację adwokacką adwokat Jarosław Piekar odbył w latach 2002-2005. Egzamin adwokacki złożył w grudniu 2005 roku z wynikiem bardzo dobrym. Od stycznia 2006 roku jest wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie, zaś od kwietnia 2006 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką. Adwokat Jarosław Piekar włada biegle językiem angielskim oraz posiada bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego. Prowadzi obsługę prawną w obydwu tych językach.

Zespół / współpraca

Celem zapewnienia Klientom kompleksowej i szybkiej obsługi prawnej Kancelaria posiada własny personel oraz współpracuje z kancelariami notarialnymi, adwokackimi, radcowskimi, tłumaczami przysięgłymi (zwłaszcza angielskiego, niemieckiego i hebrajskiego), doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz geodetami.

Poufność

Każdy zwracający się do nas Klient może liczyć na to, że zostanie wysłuchany z uwagą i szacunkiem, w warunkach pozwalających na zachowanie pełnej dyskrecji. Poufność powierzonych informacji będzie zachowana przy zastosowaniu rygorystycznych zasad obowiązujących adwokatów.